Boker Plus L/'Egg — складаний ніж для повсякденного носіння, розроблений дизайнером із Масачусетса Джоном Кубасеком, який відомий завдяки своїм винахідливим дизайнам.
Компактний клинок типу clip point виготовлений з інструментальної сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту різальної крайки. Витягується клинок за допомогою прокручування накладок колодки один відносно одного, і фіксується в робочому положенні магнітом.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованого G-10, завдяки чому ніж не ковзає навіть у мокрій руці.
Ніж Boker Plus L/'Egg обладнаний ланцюжком, за допомогою якого його можна носити на шиї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 36 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO198 |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | John Kubasek |
| Довжина клинка, мм | 36 |
| Довжина загальна, мм | 100 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | L'Egg, L'Egg |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴


