
Нож Cold Steel Leatherneck Tanto Powder Coated
5 080 ₴
- В наявності
- Код: 12601525
Leatherneck («шкіряна шия» в буквальному перекладі з англійської) на американському сленгу означає «морпех». Таке прізвисько американські військові отримали 1776-го року, колитоні США зобов'язав їх носити високі шкіряні коміри, які захищають від ударів шаблею або кинджалом.
Через два століття в данину поваги американським військовим серія високоефективних тактичних ножів дістала назву «Leatherneck». Ці ножі мають разючий зовнішній вигляд і не менш разючі робочі характеристики.
Ніж виготовлений із суцільного шматка сталі.Кожа крайка заточена вручну. На поверхню клинка нанесено спеціальне антикорозійне матове покриття.
Безпека в користуванні забезпечує елегантний сталевий гард, а надійність і комфорт у утриманні — рельєфна ручка, що ідеально лежить у долоні. Замикає ручка ножа масивне сталеве навершя, яке за потреби може використовуватися як ударний інструмент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 178 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-39LSFCT |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 178 |
| Довжина загальна, мм | 305 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Leatherneck, Leatherneck |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Griv-Ex |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Secure-Ex™ |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5 |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
- Ціна: 5 080 ₴


