Ножі серії The Spike розроблені дизайнером Барі Доусоном. Ці ножі вирізняються витонченим і простим дизайном у поєднанні з гостротою та міцністю.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 4116, схильної до кріогенного загартування, що забезпечує високу твердість і здатність утримувати різальну крайку гострою впродовж тривалого часу.
Ножі обладнуються текстурованою ручкою з високоміцного матеріалу Griv-Ex з підпальцевою виїмкою, що забезпечує впевнений хват навіть мокрою рукою та запобігає ковзанню.
Доступні в чотирьох модифікаціях (Bowie, Drop Point, Tokyo і Tanto point) ножі виготовлені з суцільного шматка сталі, що гарантує їхню високу міцність.
Завдяки оригінальній конструкції піхов Secure-Ex чим можна носити на шиї за допомогою ланцюжка або на поясі, використовуючи спеціальне кріплення Tek-LokTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 102 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-53NCC |
| Мoдель. | Spike |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
- Ціна: 1 350 ₴


