Tai Pan — це поєднання європейського двогострого кинджала з естетикою Tanto. Напругострий клинок збільшує пробивну здатність ножа, порівнюючи із серією класичних клинків типу танто.
З 2016 року модель Tai Pan випускається з клинком зі сталі CPM-3V, що вирізняється підвищеною зносостійкістю, ударною в'язкістю і високою твердістю.
У цій модифікації для клинка була використана тришарова ламінована сталь VG-10 San Mai. Ця сталь вирізняється підвищеною стійкістю до корозії, здатністю утримувати різальну крайку гострою впродовж тривалого періоду та водночас витримувати ударні та бічні навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 19 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-35AA |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 19 |
| Довжина загальна, мм | 33 |
| Мoдель. | Tai Pan, Tai Pan |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 SAN MAI |
| Матеріал накладки/ручки | Kray-Ex™ |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Secure-Ex™ |
| Загальна довжина | 33 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 60-61 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5 |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 880 ₴



