Що таке фліпінг?
Фліпінг — мистецтво затійливих, на межі циркового жонглювання, маніпуляцій балісонгом, став у наш час трохи не новим видом спорту. І дійсно, у людей умілих і досвідчених ніж у руках буквально пурхає. За що він і дістав це своє прізвисько — «метелик».
Чим тренувальний балісонг відрізняється від тренувального?
У принципі, тренувальний балісонг у всьому повторює «справжній», крім одного — його клинок ніколи не роблять гострим. Ані різальної крайки, ані вістря в такого «тренажера» немає. Так що ви можете не побоюватися, що випадково пораните себе або когось із оточення (а шанси на це, по початку, великі).
Все інше — вага, конструкція, матеріали, зазвичай залишаються тими ж. І це зрозуміло, адже вам потрібно звикнути фліпувати саме метеликом, а не чимось іншим, нехай і з очей схожим.
Ще одним плюсом тренувального метелика є те, що вона абсолютно легка навіть у країнах із найсуворішими законами та правилами щодо ножів. Ви можете бути абсолютно будь-якого віку, зросту та ваги, перебувати в будь-якому громадському закладі, і ваш тренувальний метелик зможе перебувати біля вас абсолютно легко. Так що ви в будь-який момент зможете поліпшити хвилинку, щоб трохи потренуватися або вразити когось парою нових трюків.
Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | 420 Steel |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 235 ₴




