Cockatoo — це складаний ніж-керамбіт, вироблений в EDC-форматі, який є представником нової колекції ножів Skif Plus, представленої у 2022 році.
Клинок ножа виготовлений із недорогої сталі марки 3Cr13, яка вирізняється добрими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення різальної крайки. Витягується клинок за допомогою фліпера або шпеника та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Liner Lock. Ніж обладнаний системою кулькопідшипників, що сприяє легкому та плавному витяганню клинка.
Накладки на ручку виготовлені з пластику, лайнери сталеві. На закінчення колодки розташоване кільце, характерне для ножів цього типу, для утримання зворотним хватом. Ніж Cockatoo обладнаний кишеньковою кліпсою в положенні tip-down.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SPK2Gx |
| Мoдель. | Cockatoo |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | green |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 418 ₴


