2422 KP – ще один фіксований ніж у класичному мисливському стилі від Grand Way. Подібні ножі були вкрай популярними у США в минулому столітті. Випускалися вони у масі варіацій у досить великих кількостях. Деякі з цих моделей в результаті послужили прототипами для бойових, тактичних, "виживальницьких" ножів.
Та й у наш час дуже і дуже багато хто віддає більше уваги солідній красі класики, чим новомодним дизайнам. Якщо і ви належите до таких прихильників ножів у "старому доброму" стилі, вам безперечно варто купити цей нескладний ніж.
Grand Way 2422 КР – це нескладний ніж, як він є. Його клинок довжиною 135 мм виготовлений з нержавіючої сталі 440С – однієї з найпопулярніших ножових нержавіючих століть ХХ століття.
Такі ж класичні матеріали використані і при виготовленні руків’яі – це сталь та стабілізована деревина. Монтаж руків’я всаднийї. Рків’я овальне у перетині, що має перешкодити прокручуванню руків’я в руці під час роботи. Сталеві поліровані больстер та навершя відіграють роль досить надійних упорів для руки. Іншими словами, ніж сидить у долоні комфортно та надійно. У наверші є темлячний отвір.
Клинок має форму перехідну від drop point до clip point. Добре помітна рекурва на лезі. Поверхня клинка полірована у дзеркало.
Ніж виглядає переконливо, а, завдяки формі клинка, навіть хвацько. І, на відміну від багатьох інших великих фіксованих ножів, цейніж цілком практичний і функціональний. Великий серйозний кллинок, зручне, безпечне руків’я і, при цьому, цілком доступна ціна – достатні аргументи, щоби купити цей фіксований ніж. До речі, подарунок із нього вийде теж гідний.
У комплекті з ножем постачаються практичні тканинні піхви.
2422 KP не є холодною зброєю, про що є офіційний висновок експертизи, копію якого ви можете побачити на сторінці ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 191 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 132 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 262 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 853 ₴







