Ніж складаний 20036
Grand Way 20036 — недорогий складаний ніж украй показного й оригінального дизайну, зробленого в «самурайському» дусі.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- вкрай оригінальний клинок з клинок зі стійкої до корозії, невибагливої неіржавкої сталі 420 (його форму можна умовно описати, як перехідну між американським танто та шипфут);
- пружина асисту забезпечує швидкий і безвідмовний викид клинка;
- невелика вага 120 г;
- цілком "кишені" габарити в складеному стані;
- повністю функціональний клинок завдовжки 85 мм;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна ручка з барвистим принтом;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way 20036 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way 20036 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 117 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴





