Нож складной 20037W3
Grand Way 20037W3 — недорогий складаний ніж класичного дизайну.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- клинок зі стійкої до корозії, невибагливої неіржавкої сталі 420;
- невелика вага 120 г;
- цілком "кишені" габарити в складеному стані;
- повністю функціональний клинок завдовжки 85 мм;
- пружина асисту забезпечує швидкий і безвідмовний викид клинка;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна ручка з барвистим принтом;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way 20037W3 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way 20037W3 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴





