"Пчак Хана/" — це авторський ніж від майстра Алексея Ревдо, створений за мотивами національного узбеського ножа.
Клинок виготовлений у формі Trailing point з високим спуском від обуха та широким долом. Це класична форма для ножа пчак, вона прекрасно підходить для роботи з їжею, особливо з м'ясом, як удома, так і і просто неба.
Сталь клинка 50Х14МФ — це інструментальна корозійна мартенситна сталь, яка використовується для створення медичних інструментів і столових приборів. Клинки з неї прекрасно справляються з повсякденними побутовими завданнями, довго зберігаючи заточування та демонструють високу зносостійкість.
Колодка виготовлена в класичному для пчака форм-факторі з вигином і широким навершям. Матеріалом для неї слугує граб, просочений тиковою олією й покриттям із рідкого воску або суцільно лита конструкція з мельхіора. Вона дуже зручна, до того ж на ній нанесений текстурний тривимірний візерунок для уникнення вислизання. Обмежувач і навершя вилиті з меляра з автентичними візерунками.
У комплекті є шкіряні піхви з вибитим орнаментом з одного боку та петлею для пояса з іншого. Фіксація ножа в них здійснюється на ремінець із заклепкою.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 134 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAPR |
| Довжина клинка, мм | 134 |
| Довжина загальна, мм | 270 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Пчак, Пчак |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 50Х14МФ |
| Матеріал накладки/ручки | Граб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,3 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 5 560 ₴










