
Нож United Cutlery Sub Commander Boot NG
1 270 ₴
- В наявності
- Код: 10000109
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж із фіксованим клинком United Cutlery Sub Commander Next Generation являє собою порівняно невеликий, але функціональний тактичний або туристичний інструмент. Клинок виготовлений із корозієвої неіржавкої сталі марки 3Cr13 з чорним покриттям. Також модель Sub Commander Next Generation вирізняється різальною крайкою. На дводогострому клинку є невеликі ділянки із серейторною крайкою на 2/3 вістря. Колодка виготовлена з міцного, прогумованого матеріалу TPR з додатковими виїмками для пальців. Завдяки цьому ніж комфортно лежить у руці та не вислизне. В отвір у колодці можна просмикнути темляк, а кліпса з поліпропілену дає змогу прикріпити ніж до одягу або спорядження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | United Cutlery |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02UC021 |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Довжина загальна, мм | 190 |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Мoдель. | Sub Commander Boot NG 02UC021, Sub Commander Boot NG 02UC021 |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість леза | 51 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴

