Boker Plus Connector Titan — складаний ніж, розроблений у співпраці з відомим польським ножовим дизайнером ЯКом Вечковичем, який відомий своїми авторськими складаними ножами, що випускаються під торговою маркою Poltergeist Works.
Клинок профілю Spearpoint зроблений із порошкової сталі CPM-S35VN, яка є вдосконаленою версією CPM-S30V. Прямі спуски на 1/3 від обуха забезпечують якісне різання. Витягується клинок за допомогою круглої шайби на обуху з рифленням і фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Frame lock. М'який і швидкий вихід клинка забезпечується завдяки наявності системи кулькопідшипників.
Накладки на колодку виготовлені з титанового сплаву. На колодці розміщений отвір для темляка. Ніж обладнаний знімною кліпсою глибокої посадки та комплектується фірмовим нейлоновим чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO353 |
| Мoдель. | Connector Titan |
| Загальна довжина | 177 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
- Ціна: 5 460 ₴


