Ніж Boker Plus Slike — полегшений складаний ніж з унікальним дизайном для повсякденного використання.
Напругогострий клинок профілю Spearpoint виготовлений зі сталі марки D2, що має високий рівень міцності, з фінішним обробленням stonewash. Відкривання здійснюється за допомогою спеціальної кнопки, яка натискається пальцем і клинок виводиться вздовж колодки. Накладки на ручку виготовлені з текстурованого G-10. На колодці розміщений отвір для темляка.
Ніж Boker Plus Slike обладнаний широкою кишеньковою кліпсою й комплектується нейлоновим чохлом для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO411 |
| Мoдель. | Slike |
| Загальна довжина | 178 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Sliding Button Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Фірмовий чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴


