Ніж Kershaw Cargo — компактний кишеньковий ніж, який легко впорається з повсякденними завданнями.
Клинок ножа профілю Clip point зроблений з інструментальної сталі марки D2 з фінішним обробленням stonewash. Ця сталь, загартована до твердості 60 HRC, має високу стійкість до зношування та тривалий час тримає заточування. Клинок витягується за допомогою двостороннього шпеника та фіксується замком Back Lock. Рифлення на обуху для упору великого сприяє кращому контролю під час виконання тонкої роботи.
Колодка виготовлена з текстурованого GFN, який забезпечує надійну посадку в руці. Ніж обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 81 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2033 |
| Мoдель. | Cargo |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴


