Kershaw Salvage — новий функціональний ніж для повсякденного носіння із серії Starter.
Клинок ножа профілю reverse tanto виготовлений із неіржавкої сталі марки 8Cr13MoV, яка завдяки збалансованому складу забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну корозійність і високу міцність. Підпружинений клинок із системою SpeedSafe витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка frame lock.
Колодка виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі зі вставками з армованого скловолокном нейлону. Ніж обладнаний кишеньковою кліпсою tip-up.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 74 мм |
| Товщина леза | 2.79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1369 |
| Мoдель. | Salvage |
| Загальна довжина | 173 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴


