Ніж Kershaw Lithium — кишеньковий ніж із футуристичним дизайном для повсякденного використання.
Клинок ножа профілю reverse tanto зроблений із неіржавкої сталі марки 8Cr13MoV, яка завдяки збалансованому складу забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну корозійність і високу міцність. Підпружинений клинок витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка frame lock.
Складана ручка виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі з дробезтруминною фінішною обробкою й армованого скловолокном нейлону. Ніж обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою tip-up.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2049 |
| Мoдель. | Lithium |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴


