Ніж Kershaw Federalist — джентльменський ніж, який завдяки своєму стриманому дизайну підійде під будь-який образ.
Клинок профілю Clip point виготовлений із маркерної сталі CPM 154, яка добре тримає різальну крайку та вирізняється високою стійкістю до корозії. Клинок витягується за допомогою нігтьової виїмки та фіксується в робочому положенні за допомогою замка slip joint.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованої мікарти. На колодці розміщений отвір ля темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | США |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4320 |
| Мoдель. | Federalist |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 040 ₴


