Boker Magnum Challenger — компактний шийний ніж із фіксованим клинком для повсякденного використання.
Клинок профілю wharncliffe зроблений із неіржавкої сталі 440A і має двоколірну фінішну обробку. Прямі спуски практично від середини ширина клинка забезпечують агресивне різання.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованого склотекстоліту G-10, який забезпечує надійну посадку в руці. На колодці є отвір для темляка.
Ніж Boker Magnum Challenger комплектується піхвами з кайдексу з кульковим ланцюжком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 52 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02RY869 |
| Мoдель. | Challenger |
| Загальна довжина | 122 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴


