
Нож Spyderco Byrd Harrier 2 Wharncliffe
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 871506
Оригінальний Harrier був одним із перших ножів серії Byrd. Велика частина партії була, через різні причини, знищена, а ті деякі екземпляри, які були куплені, зараз є гордістю приватних колекцій.
У Harrier 2 класичний дизайн прототипу не тільки відновлений, але й доведений до досконалості. Призначений для щоденного носіння. Ніж є своєрідним компромісом між популярними Cara Cara 2 і Meadowlark 2.
Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 8Cr13MoV, у розкритому положенні фіксується замком Back Lock. Випускається зі звичайною або напівсерейторною різальною крайкою.
Накладки на колодці виготовлені з текстурованого G-10 або з неіржавкої сталі. Підпальцеві виїмки виражені слабо, але перша оригінально вписана в чойл. Однією з приємних особливостей цього ножа є чотирипозиційна кліпса — ніж можна носити в лівій або правій кишені та в тому положенні, яке найбільш зручно користувачеві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY01SBKWC2 |
| Мoдель. | Harrier 2 |
| Загальна довжина | 194 мм |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 720 ₴

