1990-го року Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі — Delica и Endura. Їхній успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриванням ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони — два найкращі бестселери Spyderco, і відтоді вони продовжують удосконалюватися. За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка та постійно збільшувалася показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. В обох моделях тепер гвинтова конструкція, тому чищення стало набагато легшим. Подвійні каркасні напрямні в ручці з неіржавкої сталі роблять ніж міцнішим, водночас не додаючи ваги. Сталь клинка залежить від моделі. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також 13-міліметрове вікно відкривання ножа. Бронзові втулки пом'якшують відкривання/закривання ножа, а 4-позиційна кліпса може бути встановлена вгорі або внизу ручки, як із правого боку для правші, так і з лівого — для ліворукого користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Японія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C11FPWK390 |
| Мoдель. | Delica |
| Загальна довжина | 181 мм |
| Твердість леза | 63-64 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Колір чохла/ніжний | blue |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 6 240 ₴


