CJRB Silax — міцний і універсальний ніж для виконання широкого спектра завдань, розроблений молодим американським ножовим дизайнером Діланом Маллері.
Клинок виготовлений із запатентованої зносостійкої сталі AR-RPM9, яка має гарну стійкість до корозії, а також здатність зберігати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду часу. Високі прямі спуски практично від обуха забезпечують якісне різання.
Накладки на ергономічну ручку виготовлені з текстурованого склотекстоліту G-10, який забезпечує впевнений хват і запобігає зісковзуванню під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1921B-BBK |
| Мoдель. | Silax |
| Загальна довжина | 247 мм |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴


