Cold Steel Engage — свіжа серія складаних ножів для повсякденного використання. Модельний ряд містить ножі, які відрізняються між собою розмірами, профілями та матеріалами клинка та матеріалами накладок для колодки.
Клинок профілю Clip point зроблений із неіржавкої сталі марки S35VN. Витягується клинок за допомогою двостороннього рифленого шпеника та фіксується в робочому положенні за допомогою замка Atlas Lock — нового технологічного рішення від компанії Cold Steel. Механізм Atlas Lock, по суті, є новим витком розвитку замка Tri-Ad Lock.
Накладки на ручку виготовлені з текстурованого G-10. Колодка обладнана двостороннім кліпсом і має великий отвір під темляк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-FL-35DPLC |
| Мoдель. | Engage |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Тип замка | Atlas Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 760 ₴


