Мачете SOG SOGfari Machete — багатофункціональний інструмент, за допомогою якого можна розчищати дорогу через зарослі, прокладати стежки, рубати дрова та гілки, будувати укриття, полювати та захищатися в диких умовах. Масивний клинок класичної форми виготовлений із неіржавкої сталі 3CR13 із захисним чорним пудровим покриттям і має обух у формі пили. Розширення клинка до кінця зміщує баланс і збільшує силу сорочного удару.Рукоть виготовлена з термопластичного еластомеру Kraton з чітко окресленою підпальцевою виїмкою та гардою, що перешкоджає сповзанню руки на різальну крайку інструмента.Рушкувати обладнана склобоєм і має отвір для темляка. Мачете SOG SOGfari Machete комплектується чохлом зі зносостійкого нейлону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 330 мм |
| Товщина леза | 0.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-MC01-N |
| Мoдель. | SOGfari Machete |
| Загальна довжина | 482 мм |
| Твердість леза | 52-53 |
| Чохол/ножини | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴


