"Пчак Хана/" — це авторський ніж від майстра Алексея Ревдо, створений за мотивами національного узбеського ножа.
Клинок виготовлений у формі Trailing point з високим спуском від обуха та широким долом. Це класична форма для ножа пчак, вона прекрасно підходить для роботи з їжею, особливо з м'ясом, як удома, так і і просто неба.
Сталь клинка 50Х14МФ — це інструментальна корозійна мартенситна сталь, яка використовується для створення медичних інструментів і столових приборів. Клинки з неї прекрасно справляються з повсякденними побутовими завданнями, довго зберігаючи заточування та демонструють високу зносостійкість.
Колодка виготовлена в класичному для пчака форм-факторі з вигином і широким навершям. Матеріалом для неї слугує граб, просочений тиковою олією й покриттям із рідкого воску або суцільно лита конструкція з мельхіора. Вона дуже зручна, до того ж на ній нанесений текстурний тривимірний візерунок для уникнення вислизання. Обмежувач і навершя вилиті з меляра з автентичними візерунками.
У комплекті є шкіряні піхви з вибитим орнаментом з одного боку та петлею для пояса з іншого. Фіксація ножа в них здійснюється на ремінець із заклепкою.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 160 мм |
| Товщина леза | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAPCHAK |
| Мoдель. | Пчак |
| Загальна довжина | 305 мм |
| Твердість леза | 64 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 9 920 ₴


