Серія ножів «Вовк» має низку особливостей, що привертають увагу.
Серед них авторські профілі клинків, цінні породи дерева на колодки та, звичайно ж, майстерне лиття на навершенні у формі голови вовка, що гарчить.
R.A. Knives Light Вовк — це авторський ніж із фіксованим клинком, який впорається з великим спектром завдань. Клинок профілю Bowie має виражене фальшлезо та слабо увігнуті спуски. Така форма найбільше підходить для використання на природі. Вона дає змогу клинку наносити не тільки досить довгий розріз, але й прокол. Сталь клинка 50Х14МФ (X50CrMoV15) — це спеціалізована корозійна неіржавка сталь. Найчастіше її застосовують у створенні медичних інструментів, кухонного начиння та промислових деталей. Клинок із 50х14МФ демонструє достатню твердість і ударну в'язкість. Колодка виготовлена з дуба в ергономічній формі, а обмежувач і навершя є художнім литтям із меляра у формі вовчої голови. Ніж укомплектований шкіряними піхвами з петлею для носіння на поясі та ремінцем із заклепкою для фіксації ножа всередині.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 142 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAVOVK |
| Мoдель. | Light Вовк |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Твердість леза | 57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 2 920 ₴


