R.A.Knives Light Карп — міцний і універсальний ніж ручної роботи, зібраний у рибальській тематиці, стане гідним подарунком шанувальника риболовлі та відпочинку на природі.
Клинок профілю Trailing point зроблений із неіржавкої сталі марки 50х14МФ, яка стійка до впливу вологи та хімічних речовин, легко правиться і довго зберігає заточування.
Колодка виготовлена з кленового капу та прикрашена навершям у формі голови коропа та больстером із латуні. Ніж R.A.Knives Light Карп комплектується піхвами з високоякісної натуральної шкіри з можливістю кріплення до пояса.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 130 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RACARP |
| Мoдель. | Карп Light |
| Загальна довжина | 272 мм |
| Твердість леза | 57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320 ₴


