Ніж складаний 6204 CZ
Grand Way 6204 CZ - бюджетний складаний EDC ніж.
У якості переваг даної моделі можна перерахувати:
- 86 мм клинок форми американський танто з міцної та невибагливої нержавіючої сталі 440 С;
- компактні габарити у складеному стані;
- надійний замок Liner Lock;
- зручна кліпса для посадки на кишеню;
- склобій;
- стропоріз;
- вдалий суцільносталевий дизайн;
- доступну ціну.
Звичайно, Grand Way 6204 CZ – це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way 6204 CZ і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого Grand Way 6204 CZ створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника ЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-AХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 189 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 116 |
| Додаткова інформація | ОСНАЩЕНИЙ СТЕКЛОБОЄМ І СТРОПОРЕЗОМ |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | 420 Steel |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Покриття клинка | Stonewash |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 27.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴







