Компанія Zero Tolerance представила лінійку ножів Factor Special Series, до якої входять вже відомі моделі з оновленим дизайном і вдосконаленими матеріалами. Гарний дизайн ножа ZT 0470 FSS — це результат роботи компанії Zero Tolerance і Дмитрія Сінкелевіча. Модель стане чудовим доповненням до будь-якої колекції ножів. Практичний, простий у використанні дизайн EDC-ножа виконує широкий спектр завдань без жодних труднощів.
Клинок форми drop point виготовлений із високоякісної порошкової неіржавкої сталі CPM S110V, яка вирізняється високою зносостійкістю й довговічністю, з чорним фінішним DLC-покриттям. Наявність кулькопідшипникової системи KVT забезпечує плавне та легке витягання клинка, а замок типу Frame Lock надійно його фіксує.
Накладки на ручку виготовлені з титану з DLC-покриттям з контрастною вставкою. Титанова кліпса та чорний спейсер з анодованого алюмінію завершує образ ножа ZT 0470 FSS.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3.07 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0470S110V |
| Мoдель. | 0470 FSS |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
- Ціна: 17 080 ₴


