Новинка 2010го року — ніж Leonida є ножем для виживання і призначений для активного використання в екстремальних ситуаціях. Потужний довгий клинок має частково серейторне заточування, що дає змогу використовувати ніж для швидкого перезаніння ременів, шнурів, тросів тощо. Клинок має невеликий довгастий отвір, який виконує дуже важливу функцію — за допомогою нього ніж поєднується зі сталевим наконечником піхов і трансформується в кусачки, якими легко можна перекусити дріт.
Безпека та зручність у утриманні забезпечує велика ручка з двостороннім захисним виступом — гардою, насічками та підпальцевими виїмками. Вона виготовлена з корозестійкого матеріалу — еластополімеру Forprene®, що не «бояється» солоної води та температур від -40 °C до +150 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-0171107 |
| Додаткова інформація | Сталеві кусачки на піхвах |
| Мoдель. | Leonida Combat Survival |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Кордура + пластик |
- Ціна: 7 600 ₴


