Ніж Grand Way E-41 — це суцільнометалевий складаний ніж кишенькового формату, що вирізняється стильністю виготовлення. 440А, з якої виготовлений клинок ножа — це неіржавка сталь із середнім вмістом вуглецю, головними перевагами якої є легкість правки, прекрасна заточуваність і висока корозійна стійкість.
Клинок ножа має виражене зниження лінії обуха: такі форми — розумний компроміс між різальною і проникальною здатністю, зі збереженням міцності. Клинки такого типу, через свої особливості, поширені не тільки серед складаних ножів, а й мисливських або туристичних моделей.
Колодка ножа складається з двох металевих пластин, змонтованих між собою гвинтами. Одна сторона прикрашена об'ємним стильним малюнком на мисливській тематиці.
Вигини та виїмки колодки працюють на ергономіку ножа. За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає класична система бек лок, яка вирізняється безвідмовністю, простотою конструкції, стійкістю до забруднень.
Серед інших продуманих елементів, що працюють на зручність використання ножа, не можна не зазначити насічку під великий палець на обуху клинка та отвір для темляка в завершенні ручки.
Grand Way E-41 — це прекрасний вибір для людини, яка шукає стильний, недорогий повсякденний ніж.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору. До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-L (коричневий) — В або Чохол-L (чорн) — B| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 143 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 361 ₴






