Ніж складаний 6759 AN
Grand Way 6759 AN – недорогий і практичний полуавтоматичний складаний ніж зі стропорізом та склобоєм .
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 440 С (чорне покриття надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- присутній у осьовому механизмі ножа асист робить цей ніж фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);
варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха; - наявність на ньому стропопорізу типу «пелікан»;
- невелика вага у 109 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний та надійний замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із рельєфними пластиковими накладками;
- склобій на тильній частині рукояті;
- доступну ціну.
Цей ніж не є холодною зброєю, бо він не відповідає багатьом ознакам, що дозволили б віднести його до цієї категорії. Наприклад, довжина його леза менша за 90 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 109 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Додаткова інформація | КЛИНОК ПОЛІСЕРРЕЙТОРНА ЗАСТОСУНОКЛОБИЙ |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 27.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴








