Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 154 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 136 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 26.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴




