Ніж складаний WK 02209
Grand Way WK 02209 – недорогий, дуже легкий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 3Cr13 (покриття Satin Finish надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- невелика вага у 99 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- надійний, перевірений часом замок типу Liner Lock;
- зручна рукоять із декоративними пластиковими накладками;
- дуже доступну ціну.
Grand Way WK 02209 – бюджетний складень цілком гідний вашої уваги. Якщо ви шукаєте простий та легкий складаний ніж повсякденних діл, купіть Grand Way WK 02209 та просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -BХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 99 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 3Cr13MoV(Аналог 420 steel) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴







