До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XXL (КОРИЧН) — A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 143 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 132 |
| Додаткова інформація | КЛИНОК ПОЛІСЕРРЕЙТОРНА ЗАСТОСУНОКЛОБИЙ |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 228 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 28.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴







