Ніж складаний WK 14029
Grand Way WK 14029 – недорогий і практичний складаний ніж.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV ( чорне покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- невелика вага у 137 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- присутня у осьовому механизмі ножа пружина-асист робить його фактично напівавтоматом (цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою);
- варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха;
- зручна та красива рукоять у стилі мілітарі;
- темлячний отвір;
- наявність серрейтора на лезі ножа полегшує швидке розрізання дротів та ременів;
- доступну ціну.
Grand Way WK 14029 – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way WK 14029 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 137 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 116 |
| Додаткова інформація | КЛИНОК ПОЛІСЕРРЕЙТОРНИЙ ЗАcour |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 24.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴







