Ніж складаний 01701
Grand Way WK 01701 – недорогий, дуже легкий, компактний і практичний складаний ніж. Якщо ви – прибічник класичних ножових дизайнів, вам слід звернути увагу на цю модель. Клинок типу clip point та вдало декорована рукоять виглядають насправді привабливо.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- Клинок із стійкої до корозії, нержавіючої сталі 440С довго залишиться гострим. Високі прямі спуски гарантують гарний різ клинка.
- Невелика вага у 104 г.
- Розташований на клинку плавець-фліпер допоможе швидко розкрити ніж однією рукою, та виконає роль додаткового упору для пальців під час роботи.
- Надійний, перевірений часом замок типу Liner Lock забезпечить безпеку ваших пальців під час роботи.
- Зручна рукоять із декоративними накладками.
- Ціна ножа приємно дивує своєю доступністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 104 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 102 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴









