Ніж складаний 145050
Grand Way 145050 – недорогий і практичний складаний ніж у тактичному стилі.
У якості головних переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із стійкої до корозії, невибагливої нержавіючої сталі 420 ( чорне покриття Paint надає йому додаткової краси та стійкості до дрібних пошкоджень типу подряпин);
- одна з найбільш універсальних форм клинка – drop point (подібні ножі колють та ріжуть однаково добре);
- невелика вага у 121 г;
- у складеному стані ніж легко та надійно поміститься на кишені завдяки кліпсі;
- зручний перевірений часом замок типу Liner Lock;
- цей ніж можна легко та швидко розкрити однією рукою;
- варіативність способів розкриття ножа – плавцем-фліпером чи за допомогою шпеньків біля обуха;
- зручна та красива рукоять у стилі мілітарі;
- наявність темляка;
- доступну ціну.
Grand Way WK 145050 – це цілком гідний бюджетний складень. Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, купіть Grand Way WK 145050 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (чорн) — AХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 121 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 127 |
| Додаткова інформація | склобій |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴







