FB 1132 – фіксований мисливський ніж від Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
- гарний, солідний зовнішній вигляд;
- великий клинок, довжиною 128 мм із нержавіючої сталі марки 420;
- міцна, зручна рукоять із якісної деревини.
Клинок
Великий клинок, що здатний добре різати – головна перевага будь-якого мисливського ножа. Клинок Grand Way FB 1132 має прямий обух с незначним падінням біля вістря та вігнуті спуски приблизно від середини голомені. Довжина клинка 128 мм,товщина в обусі 2,5 мм. Ширина леза — 31 мм. Ріжуча кромка закінчується невеликим рікассо (ділянкою без ріжучої кромки), яка значно полегшує заточування.
Довгий та широкий клинок простої класичної форми на практиці є найбільш універсальним та зручним у роботі. Ніж з таким клинком і виглядає переконливо, і у справі показує себе з найкращого боку. Звісно, краще за все ножі такої форми виконують работу з нарізання чого-небудь. Це може бути доволі корисним під час оброблення щойно здобутого звіра.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 420. Цей сплав має багату історію та є доволі поширеним ножовим матеріалом. Однією з головних переваг цієї сталі є її виключно висока корозійна стійкість. Тому, наприклад, з нержавійки марки 420 часто роблять ножі для дайверів. Для мисливського ножа, що часто перебуває у умовах з підвищеною вологістю та постійно контактує з біологічними рідинами, такі якості також дуже корисні.
Колодка
У ножа об'ємнарукоять, що добре заповнює долоню. Вона надійно лежить у руці. Завдяки овальному перерізу навіть при серйозних навантаженнях рукоять не буде намагаєтись повернутись в руці і не викликатиме відчуття дискомфорту.
Дерево в якості матеріалу рукояті є не тільки красивим, але й приємним на дотик матеріалом. Воно не остигає на морозі, не розжарюється в спеку.
Воно має приємний для ока багатий колір та малюнок і чудово гармонує з декорованим прибором ножа.
Комплектація
У комплекті з ножем ідуть міцні шкіряні піхви. Широка шльовка дозволяє підвісити їх навіть на дуже широкий ремінь брюк. Ніж у піхвах додатково фіксується застібкою на кнопці.
Мисливський ніж Grand Way FB 1132 відрізняється солідними класичними формами та якісним виконанням. Ця модель зроблена з великим смаком і розумінням практичних вимог до мисливського ножа.
Якщо ви вирішите купити цей мисливський ніж собі або на подарунок близькій людині, ви безперечно залишитесь задоволеними!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 184 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 258 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 31 мм |
- Ціна: 918 ₴







