Grand Way 20801-2 – компактний тичковий ніж.
Цей тип ножів набув особливого поширення США часів золотої лихоманки, та швидко поширився у світі. Його прообразом, найімовірніше, є традиційний ескімоський ніж – улу.
Головне достоїнство ножів цієї конструкції – компактність, зручність носіння, надзвичайно висока пробивна сила. Ще однією важливою якістю ножів цього типу є той факт, що їхню рукоять дуже важко випустити навіть з нещільно стисненого кулака.
Відповідно до законодавства багатьох країн тичкові ножі не є холодною зброєю, а значить, для їх купівлі та носіння не потрібні жодні дозволи та документи.
Модель Grand Way 20801-2 має типову для тичкових ножів Т-різну форму. Кинжалоподібний клинок довжиною 82 мм виготовлений з нержавіючої сталі марки 420 та несе антивідблискове покриття Black Oxide, що надає ножу агресивний і стильний вигляд.
В комплекті з ножем продаються міцні тканьові піхви.
Grand Way 20801-2 – надійний тичковий ніж. Обійдеться він вам недорого, носити його легко та зручно. Та й у закону до таких ножей немає жодних претензій.
Зацікавилися тичковими ножами? Візьміть Grand Way 20801-2, це модель, що цілком гідна уваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 84 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 42 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 124 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Спецпозначення |
| Паковання | картонна упаковка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 33.4 мм |
- Ціна: 262 ₴





