Бюджетні версії популярних моделі Outdoorsman, Pendelton Hunter і Master Tanto зберегли їх форму та габарити, але виготовлені з доступнішої за вартістю матеріалів. Замість елітної японської ламінованої сталі San Mai III, у ножах Lite використовується високовуглецева 4116 Krupp німецького виробництва, а ручка виготовлена з практичного та недорого поліпропілену. Хоча текстурована частина поверхні все ж виготовлена з Кратону для кращого утримання за екстремальних кліматичних умов. Ніж постачається разом із міцними пластиковими піхвами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-20SPH |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 92 |
| Довжина загальна, мм | 216 |
| Комплектація | Ножны (1) |
| Мoдель. | Lite, Lite |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 4116 Krupp |
| Матеріал накладки/ручки | Поліпропілен |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Кордура |
| Обробка клинка/Покриття | Без покриття |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Кордура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



