Grand Way WK 06157 – практичний складаний ніж із сучасним замком Frame Lock.
У якості головних переваг даної моделі можна перерахувати:
- 89 мм клинок із нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
- помірна вага (усього 172 г);
- компактні габарити у складеному стані;
- поверхня клинка оброблена методом Ti-Ni(Titanium Nitride);
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий сучасний дизайн;
- доступна ціна.
Осьовий механізм
За способом відкриття цей ніж відноситься до фліперів. Клинок розкривається поштовхом спеціального виступу-плавця, який у розкладеному стані відіграє роль надійного упору для пальців.
Альтернативний спосіб розкриття ножа – використати зручні шпеньки, розшташовані в верхній частині клинка.
Ніж легко та швидко розкривається однією рукою, що є особливо корисною рисою для сучасних складаних ножів.
Клинок
Довжина клинка – 89 мм, товщина 2,9 мм. Спуски увігнуті, від середини клинка. Клинок форми Clip Point забезпечує ножу гарну проникаючу здатність. Але й ріже він також добре.
Матеріал клинка – нержавіюча сталь марки 5Cr15MoV, міцна та стійка до корозії.
Стійкість клинка до корозії та легких механічних пошкоджень додатково збільшена покриттям Ti-Ni(Titanium Nitride). Матове лезо не блищить і не відбиває сонячне світло.
Колодка
Рукоять ножа складається з двох цільнометалевих плашок. Завдяки своїй формі рукоять ножа добре та надійно лежить у долоні.
Сталева кліпса допомагає розмістити ніж на зрізі кишені. Носити так ніж дійсно зручно.
Якщо ви шукаєте недорогий але практичний складаний ніж, який відмінно підійде автомобілісту, туристу і просто активному городянину – зверніть увагу на Grand Way WK 06157. Цей ніж запропонує вам дійсно багаті можливості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 172 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 121 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 32.8 мм |
- Ціна: 524 ₴







