Ніж складаний WK 06120
Складаний ніж WK 06120 – вдале втілення концепції складаного ножа для носіння щодня (EDC). Він компактний, легкий, надійний та оснащений лезом з нержавіючої сталі.
Особливості та переваги складаного ножа WK 06120:
- Клинок цього ножа має профіль, що називається drop point. Лезо має товщину в обусі – 2,8 мм. Клинки цієї форми добре колють та ріжуть. Матеріал клинака – нержавіюча сталі 5Cr15MoV. Розкривається клинок зачепом за шпеньки в верхній частині клинка.
- Загальна міцність конструкції – рукоять зроблена із сталевих лайнерів вкритих карбоновими накладками.
- Перевірений часом ножовий замок Frame Lock надійно фіксує клинок у робочому положенні.
- Крім цих переваг, ніж WK 06120 має ще й вдалий сучасний дизайн. Ніж виглядає серйозно і переконливо. Рукоять зручно та надійно лежить в руці.
- Клинок ножа має спеціальне покриття Black Oxide, яке приховує подряпини та захищає ніж від слідів використання, та прикрашає його.
Всі ці особливості та переваги, а також додаткові елементи – кліпса, отвір для темляка, роблять складаний ніж WK 06120 гарним варіантом для тих, хто шукає собі модель для частого щоденного використання, як в умовах міста, так і за його межами.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 112 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | карбон, Метал |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 24.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴







