У деяких країнах або навіть окремих містах є обмеження на носіння певної довжини. Наприклад, Чикаго — у цьому місті діє заборона на носіння ножів із клинком завдовжки понад 2 дюйми (51 мм). Ніж Chicago дає змогу мати біля себе кишеньковий ніж, не порушуючи таких заборон. Дводюймовий клинок листоподібної форми виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі 440С, а для стабільного різання має прямі спуски крайки. Ергономічна ручка має каркасну конструкцію, виїмки для пальців, а накладки виготовлені зі склотекстоліту G-10, поверхня якого надійно утримується рукою. Для зручності носіння є кліпс, що переставляється на обидва боки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 51 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C130GP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 51 |
| Довжина загальна, мм | 128 |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса, 2-позиційна кліпса |
| Мoдель. | Chicago, Chicago |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS-BD1N |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 128 мм |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Лайнерлок, Лайнерлок |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴



