Grand Way WK 06108 – недорогий складаний ніж для щоденного використання
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
- клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
- компактні габарити у складеному стані;
- повністю функціональний клинок довжиною 80мм;
- надійний замок типу Liner Lock;
- вдалий дизайн;
- доступна ціна.
Незважаючи на те, що WK 06108 є бюджетною моделлю з недорогої нержавіючої сталі, за всіма ознаками він є цілком адекватним сучасним складаним EDC ножем. У ньому присутні технічні рішення, які раніше були доступні в набагато дорожчих ножах.
Почати хоча б з того, що загальний дизайн ножа виглядає цілком на рівні. WK 06108 виглядає гідним представником класу ножів щоденного застосування. Його явно розробили з уявленням про гарний смак та ергономіку.
Клинок форми drop point з увігнутими спусками забезпечений всім набором елементів, які повинні бути у будь-якого поважаючого себе сучасного складного ножа. Серед них можна перерахувати:
- можливість розкриття клинка за допомогою шпеньків або плавника-фліппера;
- зворотній скіс обуха з насічкою для упору пальцем;
- покриття Black Stonewash є справжньою окрасою клинка, до того ж воно чудово приховує дрібні подряпини і надає ножу той самий «тактикульний» вигляд, що не бликує.
Наявність пружини асиста прискорює швидкість викиду клинка в робоче положення і робить цей ніж фактично напівавтоматом. Ви легко та швидко розкриєте його однією рукою.
Плашки мають текстуру поверхні, яка не тільки виглядає привабливо, але й збільшує зчеплення рукояті з долонею. Рішення також ніби і не нове, але зустріти його в ножі за таку ціну вкрай приємно.
WK 06108 цікавий саме поєднанням усіх цих сучасних рішень в одному складаному бюджетному ножі. Він явно зроблений людьми, які добре уявляють, що до чого в ножовій індустрії.
Якщо вам потрібен зручний, практичний та при цьому не дорогий складаний ніж для повсякденного застосування, WK 06108 стане для вас цілком вдалою покупкою. Придбайте Grand Way WK 06108 i просто користуйтеся ним, колі знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | картонна упаковка |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 491 ₴








