Urban Lightweight — відродження моделі Urban, вперше випущеної компанією Spyderco 2009 року, об'єднує в собі всі найкращі якості концепції SLIPIT (беззамкових ножів, носіння яких дозволено в більшості країн світу) і легку, але водночас міцну ручку з FRN (Fiberglass Reinforced Nylon).
Клинок, залежно від моделі, може бути виготовлений із неіржавкої легованої сталі N690Co або як у лімітованій серії Sprint Run — з AEB-L.
Призначений для щоденного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C127PBK |
| Додаткова інформація | 2-стороння кліпса |
| Мoдель. | Urban |
| Загальна довжина | 154 мм |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


