Щока для регулювання висоти прикладу GL-CORE, дозволяє комфортно стріляти з оптикою різних розмірів.
• Надійна і міцна конструкція.
• Трьохпозиційне регулювання.
• Проста установка, немає потреби в послугах зброяра.
• Виготовлений з міцного композитного матеріалу.
Характеристики
| Висота | 133-163 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вага, г | 95 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 134 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 901 ₴




