
Кейс Plano Ultra Light для лука, чорний
1 935 ₴
- В наявності
- Код: 6000776
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ULTRA-LITE BOW CASE спроектований для зберігання і транспортування невеликих луків.
Спеціальний поролон захищає лук від ударів.
Зовнішні розміри: 103.2 х 35.9 х 7.6 см
Внутрішні розміри:100.3 х 32.4 х 6.3 см
Характеристики
| Висота | 35,9 см |
| Ширина | 7,6 см |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 103,2 см |
| Матеріал | поліпропілен |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plano |
| Тип | Кейс |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴






