
Коробка Plano Guide Series PC 3500 23 х12,5 х7,6 см, помаранчева
1 170 ₴
- В наличии
- Код: 6000779
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водонепроникний контейнер PLANO GUIDE SERIES PC 3500.
Водонепроникний контейнер з міцного полікарбонату Plano дозволяє зберегти електроніку і особисті речі від дощу та пилу.
Контейнер має гумове покриття на дні, що дозволяє уникнути не бажаного зміщення вмісту
Характеристики
| Висота | 7,6 см |
| Ширина | 12,4 см |
| Водонепроникність | Так |
| Колір | помаранчевий |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 22,9 см |
| Матеріал | полікарбонат |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Plano |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴


