Цівка Fab Defense PR-MO для Mossberg 500 пропонує чудове рішення для монтажу аксесуарів.
Опис:
- Включає три планки Пікатінні
- Забезпечує встановлення аксесуарів сумісних із платформою Picatinny -
Ергономічний дизайн State-of-the-Art
- Довговічна, зносостійка та полегшена конструкція
- Швидка та проста установка - не вимагає спеціальних навичок зброяра
- Забезпечує відповідну термічну ізоляцію
- Виготовлена із посиленого полімерного композиту
Сумісність: Mossberg 500.
Характеристики
| Модель зброї | Mossberg 500 |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Вага, г | 220 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 201 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 657 ₴


