
Накладки FAB на планку Picatinny, 3 шт / набір, чорні
1 219 ₴
- В наявності
- Код: 7000439
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RC Full Picatinny Rail Covers забезпечує чудове міцне полімерне покриття, що ковзає за вашими планками Пікатінні.
Переваги:
Створює контур закругленої, гладкої, круглої цівки.
Захищає руку стрілка від гострих країв напрямків, що не використовуються, і тепла, що виділяється стволом
Сприяє відповідній теплоізоляції
Захищає відкриті цівки від пошкоджень
Робить цівку менш уразливою для зачеплення за одяг та обладнання
Допомагає стрілці підтримувати покращений контроль над зброєю
Попередньо сегментована конструкція для полегшення довжини різання для індивідуального припасування
Декілька секцій можуть бути встановлені послідовно для гладкого, візуально безперервного покриття для більш довгих цівок.
Характеристики
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Вага, г | 83 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 146 мм |
| Матеріал | Гума |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴


